Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2006 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. Sunulan servislerin kalitesi kadar, hizmet çerçevesinde verilen destek, müşteri portföyündeki artış ile paralel olarak geliştirilen sunucu altyapısı ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, firmamız olarak birinci önceliğimizdir.

Misyonumuz

Stratejimiz sektörümüzdeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek, bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini sunabilmektir. Amacımız müşterilerilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin her daim artırarak, verimliliklerinin artmasını ve böylece rekabet güçlerini artırarak, ulusal sermayenin ülke dışına çıkmasını engellemekte katkıda bulunabilmektir.

Vizyonumuz

Nihai hedefimiz, müşteri ve ürün çeşitliliğimizi genişletmek, çözüm ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm ürünleri ve hizmetleri müşterilerimize ve pazarlara sunmak, mevcutta bulunan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürerek dünya çapında hizmetler vererek Türkiye'de internet servisleri denince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firma Ünvanı : Dedicated Telekomünikasyon Teknoloji Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi

Vergi Dairesi : ÜSKÜDAR

Vergi Numarası : 2720451955

Ticaret Sicil No : 950514

Mersis No : 0272045195500011

Kep Adres : dedicated@hs06.kep.tr

Adres : Mahir İz Caddesi No:28 Kat:B1 ,Altunizade, Üsküdar, İstanbul/Türkiye

Telefon : 0 850 346 50 21

Barındırılan Bulut Sunucu

381

Barındırılan Kiralık Sunucu

179

Barındırılan Web Hosting

34,815

Barındırılan Hosted Exchange

1,471