Müşteri Paneli

Bulut Sunucu

Maximum Performans

cloud

Ölçeklenebilir kaynaklar

cloud

Gelişmiş teknoloji altyapı

Bulut Sunucu

cloud guvenlik

Gerçek Yüksek Performans

Modern donanım ve CPU özelleştirme seçeneklerimiz, uygulamalarınızın işletim sisteminiz veya iş yükünüz ne olursa olsun yüksek performans verecektir.

cloud yonetim

Hızlı İnternet Erişimi

Bulut Sunucu özel ağ yapısı ile çalışmakta olup bu sayede 7/24 yüksek internet erişim kapasitesine sahiptir.

cloud tasıma

Ultra Yüksek Hız

Ölçeklendirilebilir SSD Blok depolama alanımız daha düşük bir fiyata daha yüksek performans sağlar ve performansınızı fiyata dayalı olarak kısıtlamaz.

Dedicated Cloud Server

Tüm bulut sunucuları kurumsal düzeyde bir donanıma dağıtılır.
Her zaman yüksek performans elde eder inanılmaz derecede hızlı
önyükleme süreleriyle dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yüzde yüz ayrılmış gerçek kaynak dağıtımı.

Linux, Windows işletim sistemi desteği.

Gerçek zamanlı izleme ve %99,9 uptime garantisi.

Bize Ulaşın
maalitet-avantaji

Maliyet

Avantajı
aninda-kurulum

Anında

Kurulum
esnek-altyapi

Esnek

Altyapı
ucretsiz-yedekleme

Ücretsiz

Yedekleme
ucretsiz-kontrol-paneli

Ücretsiz

Kontrol Panelı
hizli-baglati

Hızlı

Bağlantı
yuksek-performans

Yüksek

Performans
musteri-temsilcisi

Müşteri

Temsilcisi
cloud

Cloud Altyapı

Gelişmiş Cloud (Bulut Sunucu) altyapısı ile performans ve güvenliği bir arada yaşayın, Dedicated vCloud altyapısı HP sunucular ve EMC Storage,SAN Swich mimarisi kullanmaktadır. Cloud yapısı %100 yedekli olup 7/24 sistem kaynakları incelenmektedir.

Risklerinizi Düşürün

Fiziksel veya sanal sunucularınızın risklerini, Dedicated vCloud altyapısına geçiş yaparak en aza indirgeyebilir, donanımsal arızalardan ve sistemsel kaynak yetersizliğinden etkilenmez ve bu yapıyı %100 performans ile kullanabilirsiniz.

Live Migration

Live Migration sayesinde sunucu altyapısında meydana gelebilecek herhangi bir donanımsal arızasından etkilenmeden canlı olarak diğer sunucu ve storage'lar üzerine taşınır sisteminiz etkilenmeden çalışmaya devam eder.

Yüksek Perfomans

Dedicated vCloud altyapısı üzerinde sunucu başına 32 core vcpu ve 1 TB RAM’e kadar kaynak desteği ile birlikte yüksek disk IOPS performansı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmektedir.Linux,Windows sürümleri kullanılabilmektedir.

Güvenli Bulut

vCloud mimarisi özel network yapısına sahip olup juniper, cisco network ürünleri kullanılarak oluşturan VLAN yapısıyla tamamen bağımsız network’ler üzerinden internete erişmektedir. Talep edilen tüm ip kural zinciri modelleri uygulanabilmektedir.

Yatırım Maliyeti Sıfır

İşinize odaklanın, bizimle anlaşma sağlayarak şirketinizi ilk yatırım maliyetinden kurtarın. Donanım ve yazılım yatırımı yapmadan herhangi bir kurulum ve IT departmanına ihtiyaç duymadan Bulut Sunucu hizmetine sahip olabilirsiniz.

cloud

Cloud Server ile ilgili

sık sorulan sorular (SSS)

Bulut Sunucu nedir?
Fiziksel kaynakların sanallaştırılarak CPU, RAM, HDD bir havuzda toplanması ile oluşan kaynağın ihtiyaçlara uygun olarak dağıtılmasını ve yönetilmesini sağlayan sanallaştırma teknolojisidir.
Neden Bulut Sunucu?
Ölçeklendirilebilir geliştirmeye açık bir kaynak yönetimi sunması nedeni ile dilediğiniz zaman kaynak artırımı veya düşürülmesi size her zaman daha avantajlı bir çözüm sağlamaktadır.
Ne Kadar Güvenli?
Bulut Sunucu donanım arızalarından etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmesi nedeni ile verilerinizin güvenli bir şekilde barındırılmasını sağlamaktadır.
Ne Amaçla Kullanılır?
Bulut Sunucu üzerinde satın alınan kaynağa eş değer olarak Web Projelerinizi, CRM, ERP vb. uygulamalarını çok rahat güvenli bir şekilde barındırabilirsiniz.
Sunucu Yedekleme Hizmeti nedir?
Bulut Sunucu siparişiniz esnasında veya daha sonra müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek İmaj yedekleme hizmetini satın alabilir, dilediğiniz zaman sunucunuzu 14 gün öncesine kadar imaj yedeğini restore edebilirsiniz.
Bulut Sunucu Yönetimi Nasıl Yapılır?
Bulut Sunucular "Administrator, root" yetkisi ile müşteri yönetimindedir, sunucu yönetiminin firmamız tarafından yapılmasını istiyorsanız müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.
iletisim

Hala Karar Veremediniz mi?

Aşağıdaki formu doldurarak müşteri
temsicimizle irtibata geçebirlisiniz.