Müşteri Paneli
E-POSTA FİLTRESİ SPAM GATEWAY

Secure Mail, hosting için sunduğumuz bağımsız bir servistir. Farklı firmalardan hosting hizmeti alan kişi veya kurumlar bu hizmetten faydalanabilirler. Günlük ortalama tarama kapasitemiz 1 Milyon email adet`in üstündedir. Gelen emailler`de %90 ila %98 arasında spam filtrelemesi yaparak, sizlere spam, virus ve diğer dosya korumalarını sunmaktadır..

Secure Mail hizmetimizi tercih etmeniz için DNS Kayıtlarınızdan MX kaydını bize yönlendirmeniz yeterlidir. Gelen tüm emaillerinizi sistemlerimizde tarayarak hizmet aldığınız servis sağlayıcısına veya kendi email sunucunuza göndermekteyiz. Secure Mail hizmetini tercih ettiğinizde spamdan arınmış email`ler sayesinde kullanmış olduğunuz trafiğin azaldığını ve hattınızın rahatladığını gözlemleyecek, bilgisayarlarınızda gereksiz emailleri temizlemek zorunda kalmayacak veya temizlemek için 3. parti yazılımları tercih etmek durumunda kalmayacaksınız.

Dijital İmza Nedir?

Bugün yazılı dökümanlarda kullandığınız imzalar gibi, e-mail veya elektronik datanın yazarının/diğer imzalayıcılarının tanımlanması için dijital platformda kullanılan imzalardır. Dijital imzalar, Dijital Sertifikalar kullanılarak yaratılır ve onaylanır. Bugün, hukuk kurumları dijital imzaların yazılı olanlar gibi yasal bağlayıcı ve uluslararası kabul edilir olması için hukuki altyapıyı hazırlamaktadır. Bilgiyi imzalamak ve güvenli bir işlem gerçekleştirmek için kendi özel Dijital Sertifikanıza ihtiyacınız vardır.

Dijital imzalar aşağıda belirtilen önemli fonksiyonları sağlarlar:

- Tanılama

- Gizlilik & data bütünlüğü

- İnkar-edememe

- 5070 Sayili Elektronik İmza Kanunu madde 4'e göre Güvenli elektronik imza;

- Münhasıran imza sahibine bağlı olan,

- Sadece imza sahibinin tasarrufunda bulunan güvenli elektronik imza oluşturma aracı ile oluşturulan,

- Nitelikli elektronik sertifikaya dayanarak imza sahibinin kimliğinin tespitini sağlayan,

- İmzalanmış elektronik veride sonradan herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığının tespitini sağlayan, dijital bir anahtardır.

-Bu hizmetimizden yararlanmak ve bilgi almak için iletişime gecebilirsiniz.

Bilgi almak için : info@dedicated.com.tr