CO-LOCATION

Maliyetlerinizi Düşürün

Şirketiniz bünyesinde barındırılan sunucu ve sistem donanımlarını Dedicated Telekom Datacenter' ında barındırarak BT maaliyetlerinizi ve iş yükünüzü minumum seviyeye indirebilir ve yüksek verimlilikte daha az maliyetle hizmet almanızı sağlarlayabilirsiniz.

colocation

%99.9 Uptime Garantisi

Co-Location ( Sunucu Barındırma ) hizmetinde minimum %99.9 uptime garantisi vermekteyiz. Bu oran, yurtdışı ve yurtiçi izleme sistemlerimiz tarafından aylık olarak ölçülmektedir.

colocation

7/24 Destek

Uzman teknik kadromuz ile Kiralık Sunucu'larımızda 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız . Destek taleplerinizi 7/24 ticket, mail veya telefonla gerçekleştirebilirsiniz.

colocation

Yüksek Erişilebilirlik

Veri merkezimizde network altyapımızda üç farklı Telekom Operatörü Türk Telekom, Superonline ve Vadofone tarafından sağlanmaktadır, bu sayede en yüksek bağlantı kapasitesine ve erişilebilirliğe sahiptir.

colocation

Monitoring Hizmeti

Sunucu Barındırma ( Co-Location ) hizmetimiz ile birlikte ücretsiz ping ve monitoring hizmeti sağlanmaktadır, bu kapsamda Web, Mysql, Dns gibi servisler teknik personellerimiz tarafından izlenmektedir.

colocation