Bulut Sunucunu oluştur

CPU
RAM
SSD DİSK ALANI
TRAFİK
FİYAT
149 TL/AY

Cloud Bulut Sunucu

Cloud Altyapı

Gelişmiş Cloud (Bulut Sunucu) altyapısı ile performans ve güvenliği bir arada yaşayın, Dedicated vCloud altyapısı HP sunucular ve EMC Storage,SAN Swich mimarisi kullanmaktadır. Cloud yapısı %100 yedekli olup 7/24 sistem kaynakları incelenmektedir.

Risklerinizi Düşürün

Fiziksel veya sanal sunucularınızın risklerini, Dedicated vCloud altyapısına geçiş yaparak en aza indirgeyebilir, donanımsal arızalardan ve sistemsel kaynak yetersizliğinden etkilenmez ve bu yapıyı %100 performans ile kullanabilirsiniz.

Live Migration

Live Migration sayesinde sunucu altyapısında meydana gelebilecek herhangi bir donanımsal arızasından etkilenmeden canlı olarak diğer sunucu ve storage'lar üzerine taşınır sisteminiz etkilenmeden çalışmaya devam eder.

Yüksek Perfomans

Dedicated vCloud altyapısı üzerinde sunucu başına 32 core vcpu ve 1 TB RAM’e kadar kaynak desteği ile birlikte yüksek disk IOPS performansı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmektedir.Linux,Windows sürümleri kullanılabilmektedir.

Güvenli Bulut

vCloud mimarisi özel network yapısına sahip olup juniper, cisco network ürünleri kullanılarak oluşturan VLAN yapısıyla tamamen bağımsız network’ler üzerinden internete erişmektedir. Talep edilen tüm ip kural zinciri modelleri uygulanabilmektedir.

Yatırım Maliyeti Sıfır

İşinize odaklanın, bizimle anlaşma sağlayarak şirketinizi ilk yatırım maliyetinden kurtarın. Donanım ve yazılım yatırımı yapmadan herhangi bir kurulum ve IT departmanına ihtiyaç duymadan Bulut Sunucu hizmetine sahip olabilirsiniz.

Bulutu Tercih Etmeniz İçin 3 Neden ?

İhtiyacınız kadar işlemci, ram ve disk alanı satın alarak bulut sunucudan minumum maaaliyet maksimum verim elde etmiş olursunuz.

N+1 fiziksel sunucu üzerinde, load balancing desteği ile çalışmaktadır. Cluster yapısı sayesinde yüksek erişebilirlik desteği vermektedir.

Uzman teknik kadromuz 7/24 destek ve monitoring imkanı sunmaktayız. Destek taleplerinizi 7/24 ticket, mail veya telefonla gerçekleştirebilirsiniz.